Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Które Pliki Najlepsze


Pliki Serwerowe  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które pliki najlepsze na dobry serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Insomia i sui sa prawie takie same tylko ze sui jest na hongkong

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

jachu a dasz linka do plików i do tematu?

 

ja tam osobiście nie polecam plików od jachu ;P

 

proszę:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/218393-tutdl-pliki-serverowe-edytowane-by-jachupl/

 

liczę na minusa ;)

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

kazdy plik ma 1 minus : sui w grze ma czas dluzszy rain hmmm Trzeba sie napracowac zeby na nich zrobic serwa a insomia Nigdy nie widzalem :D polecam ci sui bo czas mozna zmienic.

Mój nick: .SpecOdPopisu.

Opublikowano

Według mnie jeżeli zaczynasz się w to bawić to pliki raina.

Są najłatwiejsze w edycji,jest na niej dużo więcej poradników.

Jednak mają swoje minusy-łatwiej można się włamać lub zniszczyć serwer.

Opublikowano

Rain nie ma sobie równych, najwięcej tut'ów na niego, łatwe w edycji i w ogóle ;) Poza tym wydaje mi się, że pliki Insomnii to nie pliki serwerowe ;x

1280314365-U1.png

Opublikowano

matko boska ...

tutki są na każde pliki, bo to i tak te same pliki, jedyne co inne to kilka ścieżek ...

 

ja ci polecam stabilne niemieckie, od profizockera94

Nazwa ...

Opublikowano

Problem jest taki ze... gdy wpisuje ./start pisze jakie channele moge wlonczyc 1 pisze conection refused a 2 Maszyna zapier... jak glupia Poradzisz coś? :]

Mój nick: .SpecOdPopisu.

Gość RoyalShark
Opublikowano

Pliki Raina i tylko one .. Stawiałem już kilkanaście serwerów na nich i naprawdę polecam ; >

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...